Інститут кураторів    Стрижнем усієї системи виховання в Україні є національна ідея, яка відіграє роль консолідуючого фактора в суспільному розвиткові, спрямованого на вироблення життєвої позиції людини, становлення її як особистості, як громадянина своєї держави.
    Основним ресурсом і носієм цих цінностей є молодь, від гармонійності виховання якої багато в чому залежить культура й здоров'я націй і держави в цілому.
    Сучасні віяння розвитку суспільства пред'являють більш серйозні вимоги до збереження й збільшення його моральних, культурних і загальнолюдських цінностей.


    На кафедрі анатомії людини виховання студентської молоді є невід'ємною частиною освітнього процесу, метою якого є поповнення суспільства не тільки кваліфікованими, але й високоморальними особистостями.


На екскурсії у Кам'янці-Подільському Екскурсія у Збаразький замок

    За навчальний рік кафедрою було проведено тематичні екскурсії замками Тернопільщини і Львівщини, екскурсії до місць козацької слави в м. Хотин та в м. Камянець-Подільський, у Збаразький замок, у Тернопільський краєзнавчий музей, історико-меморіальний музей політв'язнів і репресованих, у музей – садибу академіка І.Я. Горбачевського в селі Зарубинці та музей-садибу М.І. Пирогова у м. Вінниці.


 

     Куратори зі студентами проводять різноманітні культурні заходи, організовують культпоходи в драмтеатр, у філармонію, побували на екскурсії в музеї-садибі І.Я. Горбачевського.
    Протягом року проводяться години взаємоінформації зі студентами прикріплених груп, де заслуховуються звіти старост про успішність та дисципліну в групах, доводяться до студентів рішення ректорату, вченої ради і деканату. Проводяться тематичні виховні години, зокрема у жовтні з кураторськими групами було проведено зустріч з ветеранами кафедри анатомії людини: проф. Федонюком Я.І., та доц. Березовським О.І., які розказали студентам про свїй життєвий та науковий шлях. З англомовними студентами проведено бесіду на тему: «Українські традиції».

    
    Одним з напрямків виховної роботи є патріотичне виховання, у якому велику роль відіграє ознайомлення студентів із звичаями, традиціями, пам’ятниками матеріальної культури рідного краю, звернення до історико-культурних цінностей минулого через бесіди та екскурсії.
На виставі 23.03.2016р. "Тітонька Чарлі" У драмтеатрі з кураторською групою.

ĉ
Антон Вячеславович Гантімуров,
5 жовт. 2017 р., 05:09